יעוץ רגשי On line

פשוט להרגיש טוב

מה זה ייעוץ רגשי ממוקד?

אנחנו מציעים לנשום רגע. זה המקום להירגע, לסדר דברים בראש ולהבהיר את התמונה: ייעוץ רגשי ממוקד הוא מרחב בטוח, מקצועי ויעיל שבו ננסה להבין איזה מהבעיות שלך דורשות טיפול, מה הדרך הנכונה לטפל בהן, ואיך הטיפול יכול לפתור אותן – בפגישה אחת או בסדרה של עד 4 מפגשים.

הצוות שלנו פה כדי לתת מענה אישי לקושי שלך, ייעוץ ממוקד ממטפל מקצועי שיקשיב, יכוון ויקל על מגוון קשיים נפשיים לא דחופים  שדורשים מענה מהיר, ממוקד ויעיל. (אם מדובר במצוקה קריטית אפשר לפנות לפה).

הצוות שלנו מורכב מפסיכולוגים.ות , מטפלי.ות בריאות הנפש, עו"ס קליניים ומטפלים.ות זוגיים מורשים ומוסמכים.ות עם ניסיון והכשרה בהתערבויות ממוקדות.

ייעוץ רגשי ממוקד

איך זה עובד?

אנחנו עושים את הכל כדי שיהיה הכי קל! אחרי מילוי טופס עם שאלות בסיסיות תוכל לבחור מתוך מגוון מטפלים ומטפלות את מי שהכי מתאים לך. מיד לאחר מכן תבחר שעה ויום שמתאימים לך ונקיים מפגש און ליין בן 30 דק.– מפגש און ליין בן 30 דקות בו נבין ביחד את הקושי, איך נטפל בו ומה הדרכים הרלבנטיות לפתור אותו.

זו אינה הזמנה לטיפול פסיכולוגי מקיף וארוך (טיפול הוא כמובן מומלץ למי שמוכן לכל מה שמשתמע מכך) אלא מקום בטוח לליבון מגוון קשיים רגשיים ופתירתם בזמן קצר יחסית.

בתום המפגש הראשון ניתן לבחור אם להמשיך לעוד שלושה מפגשים נוספים.

תוך שעה מרגע הפנייה נהיה זמינים לשיחת וידאו (במסגרת שעות הפעילות) בת 30 דקות. בשיחה זו נבין מהו הקושי ומה תכנית הפעולה. הפגישה תכלול ייעוץ ושרטוט הפתרונות היעילים ובמידת הצורך גם אופציה למפגשים נוספים (עד 3 פגישות נוספות, 4 סך הכול). 

המחיר לפגישה הינו 280 ש״ח. 

אז למי אנחנו יכולים לעזור?

עדויות מה חושבים עלינו

"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Chris Jones
Travel Blogger